Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Kunstenaar : Willem Minderman 1910 -1985
Titel/Voorstelling : Parijs Montmartre
Datering : 1947
Medium / Techniek : potlood tekening
gesigneerd en gedateerd linksonder
verzendkosten ( incl goede verpakkingsmaterialen en verzekering ) bedragen 8 €
Overons :
In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.
De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.
Heure de début | 7-3-2014 à 14:15 |
Heure de fin | 16-3-2014 à 14:15 |