Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie ets van Willem Minderman. Titel: Kerkhoflaan (Den Haag) Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H33 x b47,5 cm. Afmetingen voorstelling: H21,5 x b31 cm. Conditie: in goede staat. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-2-2018 à 15:17 |
Heure de fin | 2-3-2018 à 21:17 |