Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Klassieke natuurets door Willem Minderman.
Voorstelling van een landschap met een appel in het gras, bebouwing op de achtergrond.
Losbladig, zichtmaat 14x25, bladmaat 34x49
Gesigneerd l.o. 'W.Minderman', annotatie r.o. 'eigen druk'
Heure de début | 23-1-2015 à 20:46 |
Heure de fin | 30-1-2015 à 20:46 |