Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Année | 1980 |
Technique | Gouache |
Style | Minimaliste |
Dimensions | 64 x 46 cm (h x l) |
incl. cadre | 77 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zeer mooie, strakke compositie van Wim Sinemus. Gouache op papier, gemonteerd op een onderblad, met de hand gesigneerd en gedateerd (1980). In eenvoudige lijst, achter glas. In goede conditie; gouache-blad en de gouache zelf zijn in zeer goede conditie, maar er zitten wat vlekjes op het onderblad. Persoonlijk zou ik het werk opnieuw inlijsten met passe-partout. Dat verdient het werk en in dat geval is het werk uitstekend.
Afmetingen: 77cm x 57cm (incl. lijst), 64cm x 46cm (gouacheblad)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Verzending per Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en België).
État | Bon |
Gouache-blad en de gouache zelf zijn in zeer goede conditie, maar er zitten wat vlekjes op het onderblad | |
Heure de début | 4-9-2019 à 11:59 |
Heure de fin | 22-11-2019 à 19:16 |