Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - tableau - UNIKAT - signé à la main
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Jaune)" Edition 97 -numérotée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1976 |
Dimensions | 63.5 x 43.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 85 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Verzenden/ophalen:
Het werk kan worden verzonden met Postnl. Het werk zal goed verpakt verzonden worden. Eventuele glasschade is echter niet verzekerd.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in '-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden met een koerier is ook een optie. Kosten Nederland: 47,50. Kosten Vlaanderen: 87,50 euro.
In zeer goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 12-11-2019 à 14:34 |
Heure de fin | 18-11-2019 à 21:22 |