Horst Antes - Mère et l'enfant
Pablo Picasso - Composition 1948 grande lithographie couleur originale School Prints
Volker Ritters - Ferme - Gravure, Encadrée
Ursula Scheid-Duntze - Pot avec couvercle vernis mat
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Een schitterend en groot aquarel (getiteld: Muiden) van de kunstenaar Wim van Aken (1933). Mooi ingelijst in een aluminium frame. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1996. Afmetingen met lijst: 70 cm. x 60 cm. Aquarel maat: 54,5 cm. x 41,5 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.
Info:
Wim van AKEN (Amsterdam 1933). Geboren in Amsterdam, maar werkzaam in het Gooi (Lid van Gooise Schildersvereniging en Vereeniging van Beeldende Kunstenaars Laren-Blaricum). Waardegetal: 16.
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-2-2017 à 19:35 |
Heure de fin | 17-2-2017 à 19:35 |