Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Linosnede van Wim Zwiers uit 1956. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd (Rotterdam, januari 1956). Afmetingen blad H32.5 x b24,5 cm. Afmetingen voorstelling: H13 x b10 cm. Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterkant van een vorige inlijsting. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-4-2018 à 14:01 |
Heure de fin | 13-4-2018 à 21:01 |