Walter Farndon - Automne dans un paysage de montagne avec rivière
Francoise Deberdt - Le Pin et l'Homme de Neige
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Deze litho op glad papier heeft een beeldformaat van 31.5 x 45 cm. Los opgenomen in passepartout met achtervel.
Potlood gesigneerd en gedateerd (1957). Oplage 300/149. Uitstekende conditie.
Het werk kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Le lot se trouve à | Roermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-1-2017 à 9:22 |
Heure de fin | 14-1-2017 à 13:22 |