Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Sculptuur van Yaacov Agam van 10 X 9 x 4 cm. Bestaande uit twee delen, Twee driehoeken van 10 cm lengte vormen samengevoegd een zeer kleurrijke ruit. Object verkeert in prima staat. Gesigneerd door Agam en genummerd A/P 8/9. Uniek werk.
Heure de début | 2-1-2015 à 21:06 |
Heure de fin | 16-1-2015 à 21:06 |