Joan Ponc - Litho offset couleur : Affiche d’exposition de 1998
Abdol Motavassel - Dessin, Sans titre - Encadré
Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Dimensions | 50 x 44 cm (h x l) |
incl. cadre | 66 x 59 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 27 |
Mooi, karakteristiek werk van Yaacov Agam. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (A.P. 18/27). Het volledige blad in goudkleurige, aluminium lijst en achter perspex. Het werk zelf is in uitstekende conditie, het perspex heeft wat kleine krasjes (krasjes zitten dus op het perspex en niet op de grafiek).
Afmetingen: 66cm x 59cm (incl. lijst), 50cm x 44cm (beeld zeefdruk)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper. Bij verzending kan er voor gekozen worden om alleen de zeefdruk op te laten sturen als geen prijs wordt gesteld op de lijst.
Heure de début | 11-1-2022 à 21:00 |
Heure de fin | 24-1-2022 à 19:06 |