Pierre Collin - Deux gravures ''
Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Yolande Brouwers,
Dit is een prachtige, vrolijke en zeer kleurrijke zeefdruk van deze in Nederland en Internationaal zeer gewaardeeerde kunstenares.
Titel: Vrouw met blauw-wit-rode blouse. ( m.o. met potlood)
Jaar: 1989 ( r.o. met potlood)
Signatuur: Handgesigneerd r.o. met potlood.
Materiaal: Zeefdruk op papier.
Afmetingen beeld: 48 cm. bij 69 cm.
Afmetingen lijst: 60 cm. bij 75 cm. ( De grijs/zilverkleurige houten lijst krijgt u er gratis bij. )
Oplage: Slechts 45 stuks Dit is nr. 22 (l.o. met potlood)
Ik vind dit een stuk mooier en leuker werk dan de hier al eerder aangeboden zeefdrukken van haar. Maar dat is geheel persoonlijk, natuurlijk.
Verpakkings- en verzendkosten: 12,- binnen Nederland.
Hoewel ik het werk goed voor verzending zal verpakken aanvaard ik geen enkele aanspraak op schade door het vervoer, of de vervoerder, ontstaan.
Afhalen in Voorschoten kan, kostenloos, natuurlijk ook.
Heure de début | 11-12-2013 à 9:48 |
Heure de fin | 23-12-2013 à 9:48 |