Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche
Manfred Grommelt - et autres : six sérigraphies signées à la main : Paysages
Jörg Remé - et autres : six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
I.J.H. Yppe Wenning, geboren te Leeuwarden in 1879, gestorven in Wassenaar in 1959.
Hij was leerling op de Academie voor B.K. in Den Haag., hij schilderde in de trand van
de Haagse School, landschappen, stads-en dorpgezichten.
Ook bezocht hij als leerling de Academie voor B.K. te Leeuwarden, hij aquarelleerde, tekende en etste.
Hij woonde en werkte in , Leeuwarden,Den Haag, Amsterdam, Giethoorn, en Zuid-Limburg
Hij staat in de Nederlandse waarde bepalende lijst van kunstschilders door de eeuwen heen op : W20(is hoog)
uit eigen adm.: Blz. 427: 1989- een werk verkocht voor Fl. 3500,- / '89 1x Fl. 1500,-
1990- 1x Fl. 2400,- / 1990- 1x Fl. 2000,-/ Bij Christie's werd dit werk verkocht ( 2006)
voor euro 2150,-
Dit werk: r.o. gesigneerd, olieverf op dik papier, ook getekend met pastel/ afm. 40x50
afm. zwarte houten lijst met glas / 50x65.
verzenden: aantekenen
Heure de début | 1-11-2015 à 18:03 |
Heure de fin | 8-11-2015 à 18:03 |