1. Home
  3. Specials
  5. Schilderijen Special > 350 euro

Schilderijen Special > 350 euro

In deze Special kunnen moderne, hedendaagse en klassieke schilderijen geplaatst worden, zowel acryl, olieverf, gouache of gemengde techniek op bijvoorbeeld board, paneel of doek met een minimaal openingsbod van 350 euro. (Geen werk op papier)

(Of vanaf 10 euro aangeboden met een getaxeerde waarde van minimaal 350 euro)

Wilhelm Körber - " DIE VIER JAHRESZEITEN " 4 GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 800!
Wilhelm Körber (1902-1991) Duits "DE VIER SEIZOENEN" 4 SCHILDERIJEN
TechniekTempera
Afmetingen45 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 800
Bied mee Bied mee
Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Wim Carrein (1980) Belgisch Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst)
TechniekOlieverf
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstOp Spieraam
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!
Ysbrant (1937) Nederlands Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst)
TechniekOlieverf
Afmetingen81 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 595
Bied mee Bied mee
Jos van den Berg - Gemengde techniek op doek: Artportique - 2006 kopen? Bied vanaf 450!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Gemengde techniek op doek: Artportique - 2006
TechniekAcryl
Afmetingen76 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 450
Bied mee Bied mee
Paul Permeke - Olieverf op doek: Dorp in de avondzon kopen? Bied vanaf 399!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels Olieverf op doek: Dorp in de avondzon
TechniekOlieverf
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstOp Spieraam
Openingsbod
€ 399
Bied mee Bied mee
Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op board - 1964 kopen? Bied vanaf 899!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Ingelijste olieverf op board - 1964
TechniekOlieverf
Afmetingen42 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 899
Bied mee Bied mee
Willem Reinders - Olieverf op doek: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
Willem Reinders (1881-1960) Nederlands Olieverf op doek: Bloemstilleven
TechniekOlieverf
Afmetingen59 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Andrzej Lipniewski - " STATEK PIJANY " ( DAS TRUNKENE SCHIFF von ARTHUR RIMBAUD ) . kopen? Bied vanaf 1200!
Andrzej Lipniewski (1945-2019) Pools "HET DRONKEN SCHIP" (DAS TRUNKENE SCHIFF van ARTHUR RIMBAUD).
TechniekOlieverf
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 1.200
Bied mee Bied mee
Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!
Candace Charlton (1968) Zuid-Afrikaans Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst)
TechniekOlieverf
Afmetingen56 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 375
Bied mee Bied mee
Karl Jakob van Beekum - Olieverf op paneel: "Stilte voor de storm" - 1990 kopen? Bied vanaf 475!
Karl Jakob van Beekum (1914-1998) Nederlands Olieverf op paneel: "Stilte voor de storm" - 1990
TechniekOlieverf
Afmetingen82.5 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 475
Bied mee Bied mee
Ferenc Gogos - Acryl op board, ingelijst: "Los" - 1987 kopen? Bied vanaf 599!
Ferenc Gogos (1936-2011) Nederlands Acryl op board, ingelijst: "Los" - 1987
TechniekAcryl
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 599
Bied mee Bied mee
Hans Habraken - Emaillen schaal met pruimen kopen? Bied vanaf 399!
Hans Habraken (1946) Nederlands Emaillen schaal met pruimen
TechniekOlieverf
Afmetingen27 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 399
Bied mee Bied mee
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek , Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 700!
Gerard Prent (1954) Nederlands Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek , Compositie met bloemen
TechniekOlieverf
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstOp Spieraam
Openingsbod
€ 700
Bied mee Bied mee
Dietrich Arlt-Aeres - PORTRAIT - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 250!
Dietrich Arlt-Aeres (1936-2005) Duits Pools PORTRET - ZONDER TITEL
TechniekGemengde Techniek
Afmetingen52 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Michiel Schrijver - Ze zat daar rechtop en keek, de oogen op ééne streek, olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 350!
Michiel Schrijver (1957) Nederlands Ze zat daar rechtop en keek, de oogen op ééne streek, olieverf op paneel
TechniekOlieverf
Afmetingen81 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Erwin van Krey - Seated girl kopen? Bied vanaf 350!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Seated girl
TechniekOlieverf
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Ellis Tertoolen - Stilleven, olieverf op paneel (netjes gelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Ellis Tertoolen (1951-2011) Nederlands Stilleven, olieverf op paneel (netjes gelijst)
TechniekOlieverf
Afmetingen44 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Willem Minderman - Olieverf op doek: Stilleven met witte kan kopen? Bied vanaf 695!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Olieverf op doek: Stilleven met witte kan
TechniekOlieverf
Afmetingen96 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 695
Bied mee Bied mee
Kees Timmer - Een man met zijn ezel kopen? Bied vanaf 375!
Kees Timmer (1903-1978) Nederlands Een man met zijn ezel
TechniekGouache
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
Openingsbod
€ 375
Bied mee Bied mee
TechniekGemengde Techniek
Afmetingen52 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Jef Gysen - Glazen kopen? Bied vanaf 500!
Jef Gysen (1969) Belgisch Glazen
TechniekOlieverf
Afmetingen120 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstOp Spieraam
Openingsbod
€ 500
Bied mee Bied mee
Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991 kopen? Bied vanaf 495!
Arjan van Arendonk (1957) Nederlands Olieverf op doek: "Systeem" - 1991
TechniekOlieverf
Afmetingen105 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 495
Bied mee Bied mee
Robbert Fortgens - Stormachtige dag aan zee kopen? Bied vanaf 750!
Robbert Fortgens (1960) Nederlands Stormachtige dag aan zee
TechniekOlieverf
Afmetingen160 x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstOp Spieraam
Openingsbod
€ 750
Bied mee Bied mee
Robbert Fortgens - Fragment kopen? Bied vanaf 800!
Robbert Fortgens (1960) Nederlands Fragment
TechniekOlieverf
Afmetingen140 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstOp Spieraam
Openingsbod
€ 800
Bied mee Bied mee
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 600!
Gerard Prent (1954) Nederlands Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen
TechniekOlieverf
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstOp Spieraam
Openingsbod
€ 600
Bied mee Bied mee
Eduard Hildebrandt - ANSICHT KAIRO 1861 signiert + BEIGABE kopen? Bied vanaf 2000!
Eduard Hildebrandt (1818-1868) Duits UITZICHT OP CAIRO 1861 ondertekend + AANVULLEND
TechniekOlieverf
Afmetingen54 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstOp Spieraam
Openingsbod
€ 2.000
Bied mee Bied mee
Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 975!
Theo Onnes (1957) Nederlands Kermispaard
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstOp Spieraam
Openingsbod
€ 975
Bied mee Bied mee
Rik van Iersel - Acryl op doek - 1990 kopen? Bied vanaf 795!
Rik van Iersel (1961) Nederlands Acryl op doek - 1990
TechniekAcryl
Afmetingen79 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 795
Bied mee Bied mee
Paul van Eeden - Landschap in Frankrijk kopen? Bied vanaf 350!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Landschap in Frankrijk
TechniekOlieverf
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Anton Heyboer - Het Systeem kopen? Bied vanaf 695!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Het Systeem
TechniekOlieverf
Afmetingen62 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 695
Bied mee Bied mee
Marli Hommel - Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 799!
Marli Hommel (1957) Nederlands Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst)
TechniekOlieverf
Afmetingen84 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 799
Bied mee Bied mee
Kees Salentijn - El Payaso kopen? Bied vanaf 395!
Kees Salentijn (1947) Nederlands El Payaso
TechniekAcryl
Afmetingen43 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 395
Bied mee Bied mee
Gunther Karwiese - OHNE TITEL 1952 signiert . kopen? Bied vanaf 400!
Gunther Karwiese (1902-1973) Duits ZONDER TITEL 1952 ondertekend.
TechniekGemengde Techniek
Afmetingen76 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 400
Bied mee Bied mee
Leon Adriaans - olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter) kopen? Bied vanaf 1750!
Leon Adriaans (1944-2004) Nederlands olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter)
TechniekOlieverf
Afmetingen67.5 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
Openingsbod
€ 1.750
Bied mee Bied mee
Willem Gerrit van de Hulst - Verlaten Stad kopen? Bied vanaf 1500!
Willem Gerrit van de Hulst (1917-2006) Nederlands Verlaten Stad
TechniekOlieverf
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 1.500
Bied mee Bied mee