1. Home
  3. Specials
  5. Klassieke Kunst Special > 200 euro

Klassieke Kunst Special > 200 euro

In deze Special treft u bloemstillevens, landschappen, interieurs en stadsgezichten en andere klassieke thema's binnen de kunstgeschiedenis. De werken in deze Special zijn vervaardigd voor 1950. Naast schilderijen is het ook mogelijk om klassieke beelden, tekeningen of andere werken vervaardigd voor 1950 aan te bieden, mits deze eem minimale waarde hebben van 200 euro.

Zelf een klassiek kunstwerk plaatsen in deze Special?
Voor alle items in deze Special geldt een minimaal openingsbod (en veilingwaarde) van 200 euro. Alleen werk dat gedateerd is voor 1950 kan worden aangeboden.

Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool kopen? Bied vanaf 250!
Han van Meegeren (1889-1947) Nederlands De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
TechniekHoutskool
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Poen de Wijs - charites kopen? Bied vanaf 275!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands charites
TechniekLitho
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 275
Bied mee Bied mee
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956 kopen? Bied vanaf 150!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands gemengde techniek op papier -1956
TechniekGemengde Techniek
Afmetingen69 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Bied mee Bied mee
Claas Prins - Amsterdams havengezicht uit de jaren '50 kopen? Bied vanaf 375!
Claas Prins (1903-1968) Nederlands Amsterdams havengezicht uit de jaren '50
TechniekOlieverf
Afmetingen70 x 129.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 375
Bied mee Bied mee
Evert Moll - Olieverf op doek, Bedrijvigheid in haven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Evert Moll (1878-1955) Nederlands Olieverf op doek, Bedrijvigheid in haven - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 600
Bied mee Bied mee
Willem Frederik Noordijk - landschap met koeien bij de Gooijergracht te Blaricum, Laren, Eemnes kopen? Bied vanaf 350!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands landschap met koeien bij de Gooijergracht te Blaricum, Laren, Eemnes
TechniekOlieverf
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Lodewijk Johannes Kleijn - Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) - Zandpad langs de molen kopen? Bied vanaf 1450!
Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) Nederlands Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) - Zandpad langs de molen
TechniekOlieverf
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 1.450
Bied mee Bied mee
Dirk Filarski - Landschap met bruggetje - waarschijnlijk Nunspeet of Giethoorn kopen? Bied vanaf 2850!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Landschap met bruggetje - waarschijnlijk Nunspeet of Giethoorn
TechniekOlieverf
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 2.850
Bied mee Bied mee
Willem G.F. Jansen - Olieverf op doek, Hooischuit aan kade - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Olieverf op doek, Hooischuit aan kade - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen48 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 450
Bied mee Bied mee
Alice Frey - de "enige" leerlinge van James Ensor - landschap met figuren kopen? Bied vanaf 600!
Alice Frey (1895-1981) Belgisch de "enige" leerlinge van James Ensor - landschap met figuren
TechniekAquarel
Afmetingen28.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 600
Bied mee Bied mee
Anton Smeerdijk - olieverf op doek - slootje in polder nabij Kortenhoef kopen? Bied vanaf 225!
Anton Smeerdijk (1885-1965) Nederlands olieverf op doek - slootje in polder nabij Kortenhoef
TechniekOlieverf
Afmetingen28 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Joub Wiertz - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 1250!
Joub Wiertz (1893-1966) Nederlands Boerenhoeve
TechniekOlieverf
Afmetingen95 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
Openingsbod
€ 1.250
Bied mee Bied mee
Theo Mooyman - botter voor de kust kopen? Bied vanaf 250!
Theo Mooyman (1938-1991) Nederlands botter voor de kust
TechniekOlieverf
Afmetingen60 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
James Gillray - A Peep at Christies;–or–Tally-ho & his Nimeny-pimeney taking the Morning Lounge kopen? Bied vanaf 200!
James Gillray (1756-1815) Engels A Peep at Christies;–or–Tally-ho & his Nimeny-pimeney taking the Morning Lounge
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Franciscus Leonardus Corsius - Franciscus Leonardus Corsius, zeegezicht met zeilboot kopen? Bied vanaf 100!
Franciscus Leonardus Corsius (1933-2013) Nederlands Franciscus Leonardus Corsius, zeegezicht met zeilboot
TechniekOlieverf
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Alexander van Noort - Olieverf op doek, Sluis IJmuiden met rode vuurtoren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Alexander van Noort (1953) Nederlands Olieverf op doek, Sluis IJmuiden met rode vuurtoren - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen44.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
J.A. Hesterman (jr.) - Olieverf op paneel, Dorp aan het IJsselmeer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
J.A. Hesterman (jr.) (1877-1955) Nederlands Olieverf op paneel, Dorp aan het IJsselmeer - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen43.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Anthonie Pieter Schotel - Olieverf op paneel, Havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 750!
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958) Nederlands Olieverf op paneel, Havengezicht - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen60 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 750
Bied mee Bied mee
Paul Van De venne - Zeegezicht met ondergaande zon kopen? Bied vanaf 350!
Paul Van De venne (1870-1954) Belgisch Zeegezicht met ondergaande zon
TechniekOlieverf
Afmetingen115 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Hendrik Pieter Groen - Boerenerf kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Pieter Groen (1886-1964) Nederlands Boerenerf
TechniekOlieverf
Afmetingen76 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Piet de Regt - Vaart met ophaalbrug kopen? Bied vanaf 200!
Piet de Regt (1877-1960) Nederlands Vaart met ophaalbrug
TechniekOlieverf
Afmetingen92 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Jan Bevort - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen80.5 x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!
Isabella von Mikulicz-Breyer (1887-1973) Tsjechisch Portret jongen.
TechniekOlieverf
Afmetingen44 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
Openingsbod
€ 595
Bied mee Bied mee
Wijnand van Lieshout - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 300!
Wijnand van Lieshout (1940) Nederlands Zittende vrouw
TechniekOlieverf
Afmetingen81 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Rudi Polder - Luministisch landschap kopen? Bied vanaf 325!
Rudi Polder (1926-2016) Nederlands Luministisch landschap
TechniekOlieverf
Afmetingen77 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 325
Bied mee Bied mee
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Piet Schipperus (1840-1929) Nederlands Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen37 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Frans Everbag - Portret van Fransiscus Everbag kopen? Bied vanaf 275!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Fransiscus Everbag
TechniekOlieverf
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 275
Bied mee Bied mee
Johannes Evert Akkeringa - Stilleven met sneeuwklokjes en vogels kopen? Bied vanaf 200!
Johannes Evert Akkeringa (1861-1942) Nederlands Stilleven met sneeuwklokjes en vogels
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Gerhard Arij Ludvig Munthe - Botters in de haven van Volendam kopen? Bied vanaf 2550!
Gerhard Arij Ludvig Munthe (1875-1927) Nederlands Duits Noors Botters in de haven van Volendam
TechniekOlieverf
Afmetingen40 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 2.550
Bied mee Bied mee
Frans Everbag - Portret van Maria Christina Everbag. kopen? Bied vanaf 375!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Maria Christina Everbag.
TechniekOlieverf
Afmetingen43 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 375
Bied mee Bied mee
Jan van Anrooy - Haven Gezicht ( Zeeland ? ) kopen? Bied vanaf 195!
Jan van Anrooy (1901-1988) Nederlands Haven Gezicht ( Zeeland ? )
TechniekGemengde Techniek
Afmetingen58 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 195
Bied mee Bied mee
Bob Pestman - Afgemeerd in Hoorn kopen? Bied vanaf 30!
Bob Pestman (1931) Nederlands Afgemeerd in Hoorn
TechniekAcryl
Afmetingen68 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 30
Bied mee Bied mee
Frederik George Lodewijk du Mee - Bloemstuk stilleven kopen? Bied vanaf 220!
Frederik George Lodewijk du Mee (1879-1957) Nederlands Bloemstuk stilleven
TechniekTempera
Afmetingen88 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 220
Bied mee Bied mee
Maria Sybilla Merian - Nr. XXX “Saule a feuille large” kopen? Bied vanaf 150!
Maria Sybilla Merian (1647-1717) Duits Nr. XXX “Saule a feuille large”
TechniekGravure
Afmetingen19.2 x 16.4 cm (h x b)
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Ewoud de Kat - Straatje in Zeeland kopen? Bied vanaf 225!
Ewoud de Kat (1904-1974) Nederlands Straatje in Zeeland
TechniekOlieverf
Afmetingen25 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Maria Sybilla Merian - Nr. XCVI “Saule rouge fleuri” kopen? Bied vanaf 150!
Maria Sybilla Merian (1647-1717) Duits Nr. XCVI “Saule rouge fleuri”
TechniekGravure
Afmetingen18.9 x 14.7 cm (h x b)
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Gustave De Smet - Het goede huis kopen? Bied vanaf 200!
Gustave De Smet (1877-1943) Belgisch Het goede huis
TechniekLitho
Afmetingen32 x 45 cm (h x b)
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Caspar Commelin - Amsterdam aan de Waterkant van ‘t Y te Sien kopen? Bied vanaf 275!
Caspar Commelin (1668-1731) Nederlands Amsterdam aan de Waterkant van ‘t Y te Sien
TechniekGravure
Afmetingen47.8 x 77.7 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 275
Bied mee Bied mee
Jan Goeting - Kerke van Auvers Zuit Frankrijk kopen? Bied vanaf 225!
Jan Goeting (1918-1984) Nederlands Kerke van Auvers Zuit Frankrijk
TechniekOlieverf
Afmetingen68 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 225
1 bieding
Bied mee Bied mee
Gerard Hordijk - studie van een man kopen? Bied vanaf 300!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands studie van een man
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen54 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Willem Wagenaar - Athena versus Medusa kopen? Bied vanaf 195!
Willem Wagenaar (1907-1997) Nederlands Athena versus Medusa
TechniekPotlood
Afmetingen29.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Huidig bod
€ 195
1 bieding
Bied mee Bied mee
Willem Weissenbruch - Hollands landschap met molen en vaart kopen? Bied vanaf 825!
Willem Weissenbruch (1864-1941) Nederlands Hollands landschap met molen en vaart
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 825
Bied mee Bied mee