1. Home
  3. Specials
  5. Klassieke Kunst Special > 200 euro

Klassieke Kunst Special > 200 euro

In deze Special treft u bloemstillevens, landschappen, interieurs en stadsgezichten en andere klassieke thema's binnen de kunstgeschiedenis. De werken in deze Special zijn vervaardigd voor 1950. Naast schilderijen is het ook mogelijk om klassieke beelden, tekeningen of andere werken vervaardigd voor 1950 aan te bieden, mits deze eem minimale waarde hebben van 200 euro.

Zelf een klassiek kunstwerk plaatsen in deze Special?
Voor alle items in deze Special geldt een minimaal openingsbod (en veilingwaarde) van 200 euro. Alleen werk dat gedateerd is voor 1950 kan worden aangeboden.

Ids Wiersma - Haven van Harlingen, ets (1904) kopen? Bied vanaf 250!
Ids Wiersma (1878-1965) Nederlands Haven van Harlingen, ets (1904)
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Han van Meegeren - De aanbidding der wijzen, tekening met houtskool kopen? Bied vanaf 225!
Han van Meegeren (1889-1947) Nederlands De aanbidding der wijzen, tekening met houtskool
Techniek Houtskool
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 350!
Roelf Gerbrands (1891-1954) Nederlands Een polderweg - olieverfschilderij
Techniek Olieverf
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
John Raedecker - fraai uitgewerkte tekening kopen? Bied vanaf 295!
John Raedecker (1885-1956) Nederlands fraai uitgewerkte tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 295
Bied mee Bied mee
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!) kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!)
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 999
Bied mee Bied mee
Marius Bauer - Ingelijste ets: In Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: In Stamboel - 1890
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 375
Bied mee Bied mee
Niet of onleesbaar gesigneerd - Emil Axmacher 1877-1937. Twee schilderijen! kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Emil Axmacher 1877-1937. Twee schilderijen!
Techniek Olieverf
Afmetingen 43 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
5 biedingen
Bied mee Bied mee
Jop van Epen - Strand Aquarel kopen? Bied vanaf 50!
Jop van Epen (1880-1960) Nederlands Strand Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Gerard Hordijk - Staand vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 500!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands Staand vrouwelijk naakt
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 500
Bied mee Bied mee