Wilhelm Körber (1902-1991) "DE VIER SEIZOENEN" 4 SCHILDERIJEN
Bied mee
Techniek | Tempera |
Afmetingen | 45 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Openingsbod
€ 800