1. Home
  3. Specials
  5. Topstukken geveild!

Topstukken geveild!

Bied mee op topstukken van museale kwaliteit! Alle kunstwerken in deze special hebben een minimale veilingwaarde van 1000 euro. Deze topstukkenveiling is samengesteld door de Veilingmeester en bevat een gevarieerd aanbod aan bijzondere beelden, schilderijen en grafische werken van internationaal bekende kunstenaars.

Dirk Filarski - Aquarel, Oosthuizen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Aquarel, Oosthuizen - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 1.000
Bied mee Bied mee
Anthonie Pieter Schotel - Stoomboten op zee. Recent helemaal laten schoonmaken, in zeer goede staat. kopen? Bied vanaf 1000!
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958) Nederlands Stoomboten op zee. Recent helemaal laten schoonmaken, in zeer goede staat.
TechniekOlieverf
Afmetingen52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 1.000
Bied mee Bied mee
Barend Leonardus Hendriks - Olieverf op doek, Zomerlandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1500!
Barend Leonardus Hendriks (1830-1899) Nederlands Olieverf op doek, Zomerlandschap - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen96.5 x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 1.500
Bied mee Bied mee
Willem Maris - Eenden in het gras kopen? Bied vanaf 1100!
Willem Maris (1844-1910) Nederlands Eenden in het gras
TechniekGouache
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 1.800
8 biedingen
Bied mee Bied mee
Jan van Diemen - Skiër in berglandschap, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 1000!
Jan van Diemen (1954) Nederlands Skiër in berglandschap, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot)
TechniekOlieverf
Afmetingen200 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 1.000
Bied mee Bied mee
Yves Velter - Gemengde techniek op doek, Sporen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1000!
Yves Velter (1967) Belgisch Gemengde techniek op doek, Sporen - Ingelijst (Groot)
TechniekGemengde Techniek
Afmetingen97 x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 1.000
Bied mee Bied mee