1. Home
  3. Specials
  5. ZERO, Op-Art & Minimalisme Special

ZERO, Op-Art & Minimalisme Special

Geometrische vormen, monochrome kleurvlakken en optische illusies: deze Special is gevuld met werken die passen binnen de kunststromingen ZERO, Op-Art en Minimalisme!

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In deze Special kan zowel origineel werk (schilderijen, tekeningen) als grafiek en driedimensionaal werk worden aangeboden binnen, mits ze binnen het thema van deze Special passen.

Antonia Lambelé - Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel kopen? Bied vanaf 695!
Antonia Lambelé (1943) Belgisch Engels Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKoper (Metaal)
IngelijstOp Spieraam
Openingsbod
€ 695
Bied mee Bied mee
Joost Baljeu - Lichtruimte, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 625!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Lichtruimte, zeefdruk (netjes ingelijst)
TechniekZeefdruk
Afmetingen42 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 625
Bied mee Bied mee
Günther Uecker - "Vom Licht" 1973 ZERO-Prägedruck - Auflage 60 - handsigniert kopen? Bied vanaf 800!
Günther Uecker (1930) Duits "Vom Licht" 1973 ZERO-Prägedruck - Auflage 60
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen51 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
Openingsbod
€ 800
Bied mee Bied mee
Christine Comyn - Whisper kopen? Bied vanaf 200!
Christine Comyn (1957) Belgisch Whisper
TechniekOlieverf
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGlas
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 595!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstOp Spieraam
Openingsbod
€ 595
Bied mee Bied mee
David Roth - Farbsiebdruck - Auflage 150 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
David Roth (1942) Amerikaans Abstracte compositie, 1980 - gelimiteerde oplage van 150 - genummerd
TechniekZeefdruk
Afmetingen75 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Wim Sinemus - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 450!
Wim Sinemus (1903-1987) Nederlands Abstracte voorstelling
TechniekGouache
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 450
Bied mee Bied mee
Harry van Kuyk - handgesigneerde reliëfdruk/prägedruk | Zonder titel (ZEER KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 200!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands handgesigneerde reliëfdruk/prägedruk | Zonder titel (ZEER KLEINE OPLAGE)
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen31 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen31 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Siem Veenstra - Plakkaatverf op papier, Canon 33 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Siem Veenstra (1915) Nederlands Plakkaatverf op papier, Canon 33 - Ingelijst
TechniekGemengde Techniek
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 70
Bied mee Bied mee
Don Satijn - Colourfields genummerde serie kopen? Bied vanaf 45!
Don Satijn (1953) Nederlands Colourfields genummerde serie
TechniekGiclée
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 45
Bied mee Bied mee
TechniekGiclée
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 45
Bied mee Bied mee
Dick Cassee - Ets, Inish kopen? Bied vanaf 150!
Dick Cassee (1930) Nederlands Ets, Inish
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Franka Wolke - Wandobject gemengde techniek, Binding 5 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Franka Wolke (1951) Nederlands Wandobject gemengde techniek, Binding 5 - Ingelijst
TechniekGemengde Techniek
Afmetingen52 x 67 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Italo Primi - Composizione kopen? Bied vanaf 180!
Italo Primi (1903-1983) Italiaans Composizione
TechniekLitho
Afmetingen41 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 180
Bied mee Bied mee
Hans Vredegoor - Beker van verlangen kopen? Bied vanaf 125!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Beker van verlangen
TechniekEts
Afmetingen70 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Ian Tyson - zonder titel (geometrisch abstract) kopen? Bied vanaf 95!
Ian Tyson (1933) Engels zonder titel (geometrisch abstract)
TechniekZeefdruk
Afmetingen40.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 95
Bied mee Bied mee
Eduard Flor - kleurets: ster, planeet - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands kleurets: ster, planeet - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 65
Bied mee Bied mee
TechniekZeefdruk
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 95
Bied mee Bied mee
Yoka Voorbach - - Idol - - kleurets - - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Yoka Voorbach (1950-2007) Nederlands - Idol - - kleurets - - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Frits Droog - Opening (geometrisch abstract) kopen? Bied vanaf 65!
Frits Droog (1949) Nederlands Opening (geometrisch abstract)
TechniekZeefdruk
Afmetingen55 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 65
Bied mee Bied mee
Peter Kampehl - minimalistische litho kopen? Bied vanaf 25!
Peter Kampehl (1947) Duits minimalistische litho
TechniekLitho
Afmetingen36 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGeschept Papier
Openingsbod
€ 25
Bied mee Bied mee
TechniekZeefdruk
Afmetingen73 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 65
Bied mee Bied mee
Renaat Ivens - H.C. abstract werk kopen? Bied vanaf 60!
Renaat Ivens (1935) Belgisch H.C. abstract werk
TechniekZeefdruk
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Frits Droog - Doorbroken (geometrisch abstract) kopen? Bied vanaf 65!
Frits Droog (1949) Nederlands Doorbroken (geometrisch abstract)
TechniekZeefdruk
Afmetingen55 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 65
Bied mee Bied mee
Peter Liebl - abstracte compositie met kruisjes kopen? Bied vanaf 60!
Peter Liebl (1946) Duits abstracte compositie met kruisjes
TechniekZeefdruk
Afmetingen34.8 x 34.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Frits Droog - ruimte (geometrie) kopen? Bied vanaf 75!
Frits Droog (1949) Nederlands ruimte (geometrie)
TechniekZeefdruk
Afmetingen110 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Agidius Geisselmann - abstracte compositie met blauw en geel kopen? Bied vanaf 60!
Agidius Geisselmann (1935-1999) Duits abstracte compositie met blauw en geel
TechniekZeefdruk
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Els de Groot - abstract vierluik uit vier losse delen kopen? Bied vanaf 120!
Els de Groot (1940) Nederlands abstract vierluik uit vier losse delen
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen160 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 120
Bied mee Bied mee
Bohdan Zaleski - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 60!
Bohdan Zaleski (1930-2015) Pools abstracte compositie
TechniekZeefdruk
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Norbert Cames - Synergie IV kopen? Bied vanaf 45!
Norbert Cames (1953) Duits Synergie IV
TechniekZeefdruk
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 45
Bied mee Bied mee
Jurgen Partenheimer - Originele tekening, Per schüchterne zauderder kopen? Bied vanaf 350!
Jurgen Partenheimer (1947) Duits Originele tekening, Per schüchterne zauderder
TechniekPotlood
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Norbert Cames - Synergie VI kopen? Bied vanaf 45!
Norbert Cames (1953) Duits Synergie VI
TechniekZeefdruk
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 45
Bied mee Bied mee
Henny Visch - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Henny Visch (1924-2008) Nederlands zonder titel
TechniekCollage
Afmetingen47 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 65
Bied mee Bied mee
Mark Brusse - 3 propositions Prent 190 kopen? Bied vanaf 10!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans 3 propositions Prent 190
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 10
Bied mee Bied mee
TechniekCollage
Afmetingen47 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 65
Bied mee Bied mee
Norbert Cames - Synergie I kopen? Bied vanaf 45!
Norbert Cames (1953) Duits Synergie I
TechniekZeefdruk
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 45
Bied mee Bied mee
Siep van den Berg - Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 175!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands Geometrische compositie
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 175
Bied mee Bied mee
Jeroen Henneman - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 225!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands zonder titel maar met lijst!
TechniekLitho
Afmetingen79 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee