Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 57 x 71 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Tirage | 40 |
Karakteristiek werk van Aat Verhoog. Litho op geschept papier, gesigneerd (in de druk?) en met potlood genummerd (7/40). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede conditie. Het blad heeft ingelijst gezeten want aan de achterkant zitten er taperesten langs de randen. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 71cm x 57cm
Heure de début | 2-11-2018 à 19:40 |
Heure de fin | 16-11-2018 à 20:10 |