Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets voorstellende een slootje te Haarlem, waarschijlijk ergens bij de Leidsebuurt.
Potlood gesigneerd rechtsonder. Monogram in de plaat rechtsonder.
"Eigen druk" linksonder.
Geannoteerd: "Van de Zondagsschool 'Bethel' 15/8/'22.
Beeldmaat 11,2 x 13,4 cm. Bladmaat 17,5 x 24,5 cm. Losbladig.
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-12-2017 à 12:00 |
Heure de fin | 7-12-2017 à 12:00 |