Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets potlood gesigneerd rechtsonder.
"Eigen druk" en genummerd 21/50 linksonder. Initialen in de plaat rechtsonder.
Getiteld aan de achterzijde.
Beeldmaat 11,4 x 16,9 cm. Bladmaat 23 x 27,5 cm. Losbladig.
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-9-2018 à 21:36 |
Heure de fin | 16-9-2018 à 19:08 |