Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Zeer vrolijk kleurig groot schilderij uit 1990 van Albert Niemeyer (Breda, 10 april 1951). Het werk is aan de voorkant en tevens op de achterkant gesigneerd en gedateerd. Het meet 120 cm hoog bij 70 cm breed. De startprijs is voor een werk op dit formaat erg laag! Er wordt met gemak enekel duizenden voor dit werk gevraagd bij galerieen. Dus : "Sla toe!"
De titel van dit schilderij is "Dolly Parton 's Cat". Het is zeer dik geschilderd met acrylverf. Het komt veelal rechtstreeks uit de tube. Bijna alle kleuren zijn wel gebruikt. Albert Niemeyer hangt in vele collecties over Europa en wordt vertegenwoordigd door vele grote galerieën. Hij heeft vele exposities en opdrachten in Nederland, België en bijvoorbeeld Denemarken.
Dit is vroeg werk uit 1990. In 1991 had Albert Niemeijer een mooie expositie bij Reflex Modern Art Gallery in Amsterdam. De galerie heeft ook een catalogus van zijn werk gemaakt. (Zie afbeeldingen van vergelijkbaar werk uit die catalogus)
Niemeyer raakt op jonge leeftijd gefascineerd door het werk van kunstenaars als Van Gogh, Dali, Appel en met name Picasso en Chagall. “De vrijheid die zij namen om het leven in al haar facetten op zo’n eigenzinnige manier in hun werk vorm te geven, veranderde mijn leven voorgoed”.
Momenteel werkt Niemeijer anders. Het zijn grote en kleinere collages. Alhoewel hij nog wel elementen van de dikke acryl in zijn schilderijen verwerkt. (zie ook Niemeyer's website op internet.) Zeer recentelijk had hij een overzichtstentoonstelling in het van der Togt Museum in Amstelveen. ter gelegenheid van deze expositie is een boek verschenen met de titel "(R)Evolution".
Het werk is nogal groot om te versturen.Het kan beter opgehaald worden of ik kan het tegen benzinekosten brengen. Het versturen van UPS is een dure aangelegenheid. Het is te groot voor Post.nl
Heure de début | 19-7-2014 à 14:30 |
Heure de fin | 2-8-2014 à 14:35 |