Een zeer fraai genreschilderij (moeder met kinderen) van de kunstenaar Andries van den Berg (1852-1944). Mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst:51 cm. x 61 cm. Doekmaat: 30 cm. x 40 cm. Conditie doek: goed. De lijst heeft gebruikssporen ( zie foto's). Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is ook een mogelijkheid. Info:www.rkd.nl/berg.
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-8-2017 à 17:25 |
Heure de fin | 13-8-2017 à 17:25 |