Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Uit de serie Sterrenbeelden is dit een mooi voorbeeld van het prachtige werk van Ans Markus en de veel gezochte litho's van haar hand. Uit de Dierenriem is dit de afbeelding van de Weegschaal,
Beeldmaat: 45 bij 45 cm. Bladmaat 49 bij 69 cm.
Signatuur: Het werk is r.o. handgesigneerd.
Heure de début | 20-6-2015 à 13:28 |
Heure de fin | 4-7-2015 à 13:28 |