ANTON FUNKE
ANJERS IN GLAZEN VAAS MET WAAIER
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 50 X 70 CM
Gesigneerd rechts onder A FUNKE
Gekaderd in een zeer fraaie oude lijst in de maat 60 x 80 cm
Goede staat
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
In principe heeft u bij alle aankopen 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving. De verkoper kan hier zelf op positieve (langere garantie) of negatieve manier (geen garantie omdat de verkoper het werk niet kan garanderen) van afwijken. De verkoper moet dit dan echter duidelijk en omonstreden in de omschrijving van het item opnemen. De verzendkosten vallen standaard niet onder de garantie en zijn voor uw eigen risico.
Heure de début | 4-5-2016 à 21:29 |
Heure de fin | 17-5-2016 à 12:15 |