Support | Panneau |
Style | Impressionniste |
Dimensions | 30 x 40 cm (h x l) |
incl. cadre | 34 x 44 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Bernhard Anton Funke heet eigenlijk Anton Küpper. Hij volgde zijn opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten te Rotterdam. Later werd Anton Funke ook docent van onder andere de kunstenaars Frans Funke (zijn zoon) en Wim Heinecke. Anton Funke specialiseerde zich in het het schilderen en tekenen van vooral bloemen en planten.
In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.
Mooi impressionistisch olieverf. Wat craquele maar niet noemenswaardig. De lijst heeft wel beschadigingen. | |||
Heure de début | 9-9-2018 à 20:28 |
Heure de fin | 23-9-2018 à 22:55 |