Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1984 |
Technique | Lithographie |
Style | Minimaliste |
Dimensions | 50 x 33 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 125 |
Karakteristieke compositie van Armando. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’84) en genummerd (65/125). In mint conditie.
Afmetingen: 50cm x 33cm
Dit kunstwerk kan goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
État | État neuf | ||||||||
Heure de début | 27-9-2022 à 11:48 |
Heure de fin | 10-10-2022 à 19:56 |