Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 49 x 69 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 39/200 |
Afmetingen ets is 48 x 35 cm. Bladmaat is 69 x 49 cm. Staat is perfect.
Arthur Spronken (1930-2017) Beeldhouwer, graficus, schilder had een voorliefde voor paarden. Hij werd opgeleid aan de Kunstnijverheidsschool in Maastricht, waar hj o.a. les kreeg van Charles Vos en Harry Koolen. Hij studeerde hier van 1948 tot 1952 en vertrok daarna voor een jaar naar Milaan om stage te lopen aan de Accademia di belle Arti di Brera. Daar kreeg hij onder andere les van Marino Marini, een specialist op het gebied van paarden in de beeldhouwkunst.
Geen aanmerkingen | |||
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-5-2021 à 15:09 |
Heure de fin | 6-6-2021 à 10:23 |