Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1988 |
Dimensions | 49 x 70 cm (h x l) |
incl. cadre | 73 x 92 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Arty GRIMM - Summer
Prachtig werk - van een Nederlandse kunstenaar - Summer is bijzonder van kleur en verfijning.
Dit stuk maakte eerder deel uit van de kunstveiling collectie.
Toelichting Arty Grimm:
Schilder, graficus, beeldhouwer, textielkunstenaar.
Geboren te Rotterdam in 1950.
Opleiding:
Arty Grimm volgde haar opleiding aan de Academie voor beeldende kunsten in Djokjakarta, Indonesië.
Ze woont en werkt afwisselend in Amsterdam en Acquoy (Geldermansen).
Arty Grimm zegt dat haar werk haar wereld representeert en vooral om de beleving gaat. Ze werkt dan ook zonder vooropgezet plan, zonder schets of ondertekening, maar begint gelijk met schilderen. Een inspiratie voor Grimm is literatuur, wat ook heeft geresulteerd in een samenwerking met Cees Nooteboom: zij maken samen zeefdrukken en gedichten, gerelateerd aan hetzelfde thema. Arty Grimm is getrouwd met de Spaanse kunstenaar Miguel Ybañez.
État | Bon | ||||
Goed - Maakte eerde deel uit van de kunstveiling collectie. | |||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Leiderdorp, Les Pays-Bas | ||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | LEIDERDORP, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-1-2021 à 17:45 |
Heure de fin | 7-2-2021 à 20:56 |