Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden, daarom nu bieden vanaf de absolute bodemprijs.
Prachtige zeefdruk van Bram Bogart. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘76) en genummerd (56/75). Het blad is zeer netjes gemonteerd op stijf, dik papier / dun karton. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in uitstekende conditie.
Afmetingen: 75cm x 70cm (blad), 60cm x 55cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.
Heure de début | 13-11-2016 à 16:02 |
Heure de fin | 25-11-2016 à 21:02 |