Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1978 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 75 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Rood groen - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 190 ex.
Originele kleurenlithografie van Bram Bogart (Delft, 1921 - 2012)
Werk uit topperiode!!
1978
- Handgesigneerd, gedateerd ('78) en genummerd (26/190) in potlood door de artiest.
- Afmetingen: 56x75 cm
- Uitgave: Prent 190, Utrecht
- Niet ingelijst
In goede staat, op de witte gedeelten hier en daar foxing maar niet in de afbeelding, dit is overigens niet storend. De lithografie is dan ook al meer dan 40 jaar oud.
Deze Nederlands/Belgisch wereldberoemde kunstschilder is ook bekend als Abraham van den Boogaart. Sinds 1950 legde hij zich toe op het abstracte schilderen. Later kwam hij tot een uiterst vereenvoudigde stijl met schilderijen die slechts uit enkele - meestal heldere - kleurvlakken bestonden...
Verzekerde bezorging met track & trace
In goede staat, op de witte gedeelten hier en daar foxing maar niet in de afbeelding, dit is overigens niet storend. De lithografie is dan ook al meer dan 40 jaar oud. | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Aalst, Belgique | ||
Le lot se trouve à | Aalst, Belgique |
Heure de début | 12-11-2019 à 11:56 |
Heure de fin | 5-12-2019 à 14:13 |