Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2008 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 40 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 500 |
Exclusieve kunsteditie!
"The Mastaba of Abu Dhabi" is het grootste project dat de wereldberoemde kunstenaar Christo en zijn vrouw Jeanne-Claude ooit hebben aangepakt.
Het woord mastaba betekent "bank gemaakt van steen" - mastabas werden gebruikt als graven in het oude Egypte.
Christo en Jeanne-Claude wilden voor hun moderne mastaba zo'n 400.000 olievaten gebruiken om een monument te bouwen dat met een basisoppervlak van 225 x 300 meter en een hoogte van 150 meter de afmetingen van de Grote Piramide ruimschoots zou overschrijden. .
"De Mastaba van Abu Dhabi" is in voorbereiding sinds 1977 - en de uitvoering zal na haar dood blijven worden gezocht (volgens zijn neef ter gelegenheid van het inpakken van de Arc de Triomphe "in de komende 10 jaar").
Beeldformaat: 35 x 28 cm, bladformaat: 50 x 40 cm
État | État neuf | ||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Meschede, Allemagne |
Heure de début | 25-11-2021 à 19:56 |
Heure de fin | 29-11-2021 à 16:14 |