Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1970 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 56 x 62 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 46/90 |
Gesigneerde litho van de kunstenaar Co Westerik (1924-2018), gedrukt in een oplage van 90 stuks. Onder in het midden is het werk gesigneerd in potlood en 1970 Rechtsonder 46/90. Papiermaat 56 x 62 cm. (hxb) Onder in de wit marge zitten een aantal kleine oxidatie vlekjes, verder is de litho in goede staat.
État | Bon | ||||||||
Onder in de wit marge zitten een aantal kleine oxidatie vlekjes, verder is de litho in goede staat. | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tiel, Les Pays-Bas | ||||||||
Le lot se trouve à | Tiel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-11-2020 à 21:44 |
Heure de fin | 7-8-2021 à 15:40 |