Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 36 x 47 cm (h x l) |
incl. cadre | 46 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 165/200 |
Twee litho's van Corneille. Titel: Hommage a Mozart. Jaar: 1991. Oplage: 165/200. Afmeting beeld: H36 x b47cm. De werken zijn beide, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden.
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag - en donderdag.
In zeer goede staat | |||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 15-10-2021 à 10:55 |
Heure de fin | 24-10-2021 à 20:45 |