Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Technique | Bronzé |
Dimensions | 17.2 x 4 x 4 cm (h x l x p) |
Poids | 168 grammes |
Signé | Signé à la main |
Titel: De Denker (Le Penseur)
Kunstenares: Corry Ammerlaan (1947)
Hoogte: 17,2 cm
Afmeting sokkel: 2 x 4 x 4 cm
Gewicht: 168 gram
Gesigneerd: CAN
Materiaal: Verbronsd metaal op een marmeren sokkel
Omschrijving:
Symbolisch sculptuur van een mens in gedachten bovenop een trap. Denken op hoog niveau; het symbool voor het creatief oplossen van problemen. De denkende mens wordt vaak vergeleken met het beroemde beeld van de Franse beeldhouwer Auguste Rodin uit 1881. Er bestaan verschillende afgietsels van dit werk.
Over de kunstenaar:
Corry Ammerlaan- van Niekerk geniet als kunstenaar een grote reputatie in zowel Europa als Amerika. Betrokkenheid bij de mens in de maatschappij is voor haar van grote waarde geweest en zal dat altijd blijven. Dit komt sterk tot uiting in haar kunstwerken waarbij de contacten van ‘mens tot mens’ genuanceerd en fijngevoelig in beeld worden gebracht. Kenmerkend is de vlotte dynamische vormgeving met een tijdloze uitstraling. Haar oeuvre is veelzijdig en omvat grote objecten, sculpturen en industriele vormgeving.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Amsterdam, Les Pays-Bas | ||||||||
Heure de début | 26-2-2021 à 10:40 |
Heure de fin | 12-3-2021 à 22:13 |