Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige Dick van Luijn (1896-1981) ets getiteld "Kop van roofvogel" uit 1970
Gesigneerd in potlood ro: Dick van Luijn. Lo: 3e staat druk etser
Afmeting 13,7 x 24,4 cm. Ingelijst achter passe-partout in houten lijst.
Heure de début | 24-3-2015 à 14:27 |
Heure de fin | 3-4-2015 à 15:27 |