Van deze Amerikaanse street-artist aangeboden het unieke werk: "Mouse Pride", werk van gemengde techniek van 90 x 120 cm. Verso gesigneerd en voorzien van gesigneerd COA.
Titel: Mouse Pride
Techniek: sjabloon, spraypaint en acrylverf op doek
Afm. doek 107 x 137 cm,
Afm. beeld 90 x 120 cm
Jaar: 2015
Voorzien van gesigneerd COA
Verso gesigneerd, gedateerd en stencil afbeelding
Conditie: beeld is in zeer goede conditie, randen van het doek vertonen sporen van opspannen (opgespannen geweest in galerie).
Doek is niet opgespannen, en kan alleen worden verzonden.
Heure de début | 28-6-2015 à 22:06 |
Heure de fin | 3-7-2015 à 22:06 |