Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1995 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 77 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 216/250 |
Heerlijk
vrolijk en kleurrijk werk van de hand van Dominique Chan
Door
de kunstenaar gesigneerd, getiteld en genummerd met potlood.
Afmeting
van het blad is 77
x 57
cm.
DOMINIQUE
CHAN (1950)
Beeldend kunstenaar en schilder Dominique Chan
werd in Frankrijk geboren uit een Chinese vader en een Franse moeder.
Hij vestigt zich in 1975 definitief in Amsterdam.
Met de
jaren heeft het werk van Dominique Chan zich ontwikkeld tot een
uitgebalanceerde compositie van kleuren. Zijn werk straalt vrijheid
uit. Deze uitstraling wordt veroorzaakt door het kleurgebruik, fel en
direct, en de ogenschijnlijk chaotische manier waarop de verf op het
doek ligt.
De vrolijkheid in het werk van Dominique Chan
wordt wereldwijd gewaardeerd. Zijn werk wordt regelmatig geëxposeerd
in binnen-en buitenland en is in diverse grote bedrijfs- en
particulieren collecties opgenomen.
Goed | |||||||
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-4-2021 à 21:28 |
Heure de fin | 7-7-2021 à 18:28 |