Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie ets van Eduard Flor uit 1970. Met potlood gesigneerd en genummerd (7/190). In goede staat, afgezien van kleine kreukjes in de witte marge en een kleine onvolkomenheid linksboven de zon (zie foto).
Afmetingen: 65cm x 58cm (blad), 59cm x 49cm (beeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Heure de début | 9-4-2016 à 12:38 |
Heure de fin | 23-4-2016 à 21:43 |