Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1984 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 17 x 31 cm (h x l) |
incl. cadre | 36 x 51 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Twee ingelijste litho's van Elmar Gille uit 1984. Titel: winter - lente. Nummer: 12/60. Afmetingen incl. lijst: H36 x b51 cm, afmetingen voorstelling: H17 x b31 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling,is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het kan ook worden verzonden met Postnl.
In goede staat. Er zitten 2 oxidatievlekjes in het witte gedeelte. zie foto's. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 29-12-2019 à 21:15 |
Heure de fin | 5-1-2020 à 15:14 |