Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Bijzonder blad grafiek van Emo Verkerk uitgegeven in 1984 door Zeger Reyers. De bruine en groene strook zijn opgeplakt gekleurd papier. Oplage 45 en 15 Artist Proofs, dit is 13/15 AP. Nooit uit de map geweest dus in excellente conditie. 76,5 x 57 cms. In potlood gesigneerd en betiteld. Perfecte provenance + staat.
Heure de début | 15-9-2015 à 11:47 |
Heure de fin | 29-9-2015 à 11:47 |