Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1990 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Dimensions | 91 x 74.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 34/70 |
Grote Ets/aquatint van Adsera Riba. Afmetingen werk: H. 91 x B. 74,5 cm. Afmetingen voorstelling: H. 69 x B. 54,5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.Nummer: 34/70. Jaar: 1990.
Enric Adsera Riba. Schilder, Graficus
Geboren te Cabra del Camp (Spanje) in 1939
Enric Adsera Riba kreeg les van Joseph Busquets, de beeldhouwer uit Barcelona. Daarna studeerde hij aan de Escuela de Bellas Artes te Barcelona. In 1960 maakte Enric Adsera Riba zijn eerste reis naar Nederland waar hij zich vanaf 1962 definitief vestigde.
Nadat hij zich vestigde in Nederland studeerde hij aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam. Het werk van Enric Adsera Riba was tot 1970 vooral figuratief van aard. Daarna volgde een periode van experimenteren. Na 1990 volgde een periode van bezinning en keerde hij terug naar figuratieve werken.
Enric Adsera Riba exposeerde talloze keren in binnen- en buitenland. Zijn werk bevindt zich in vele europese collecties en musea
État | État neuf | ||
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-10-2018 à 15:18 |
Heure de fin | 7-12-2018 à 11:16 |