Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 65.5 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 11/15 |
Ets van Eric le Jardinier (vorheen Eric Visser). Titel: B39....... Jaar: 1978 (10-09). Nummer: 11/15. Afmetingen blad: H65,5 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H63 x b48,5 cm. Herkomst: Collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Het werk heeft ingelijst gezeten want is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passepartout, goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op.
ZZRD
In goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 5-10-2019 à 15:34 |
Heure de fin | 13-10-2019 à 21:58 |