Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Année | 1935 |
Style | Art déco |
Dimensions | 17.5 x 9.7 x 7.5 cm (h x l x p) |
Poids | 200 grammes |
Marqué | Marqué/Autocollant de marque |
Mat geglazuurd plastiek naar ontwerp van Eta Lempke uit ca. 1935 en uitgevoerd bij de Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland ( Plazuid) te Gouda. Nauwelijks zichtbare maar wel voelbare blindstempel EL op de voet, Aan de onderzijde gemerkt met het fabrieksstempel en Holland (in reliefletters). Meer voorbeelden van dit plastiek blz 114 van "Goudse plastieken" van Johan Karelse (2011)
Goede conditie, craquele in het matte glazuur, Fleabite in de rand van het standvlak (laatste foto) | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Oostvoorne, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Oostvoorne, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-11-2020 à 18:49 |
Heure de fin | 22-11-2020 à 19:34 |