Période | 1800 à 1899 (19e siècle) |
Technique | Varia |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 52 x 33 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Gravure De Auerhorn
Van Francois Le Vaillent, ca. 1850. De handtekening is gestempeld, in goede staat met ouderdoms- en gebruikssporen. Gravure is incl. lijst en weegt ca 2 kg..
Het komt uit een serie waar dit één van de vogels is.Op de kartonnen achterkant zit een vlek, maar die heeft geen gevolgen voor de gravure zelf.
In goede staat met ouderdoms- en gebruikssporen. Op de kartonnen achterkant zit een vlek, maar die heeft geen gevolgen voor de gravure zelf. | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Berkel en rodenrijs, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Berkel en Rodenrijs, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-10-2019 à 19:47 |
Heure de fin | 20-10-2019 à 19:15 |