Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Potloodtekening meerkleurig "Zittende oude vrouw" gesigneerd door G. Martens.
Gijsbert George Martens (Groningen, 8 november 1894 – aldaar, 17 april 1979) was een beeldend kunstenaar en mede-oprichter van de Groninger Kunstkring De Ploeg.
-Niet ingelijst
-Afmetingen: Blad, 37 x 27 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van de op 2 juli 2015 overleden prof. dr. Bob Smalhout, anesthesioloog, hoogleraar, columnist in de Telegraaf en publicist. Deze tekening maakte deel uit van een grotere collectie werken van de vader van Bob Smalhout, de kunstenaar Elias Smalhout (1889-1939).
Conditie: Het papier heeft vlekjes, kreukjes en is ‘vergeeld’.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Westerlee, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Westerlee, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-3-2018 à 15:59 |
Heure de fin | 16-3-2018 à 15:04 |