Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kleurenlitho, potlood gesigneerd rechtsonder. Orig.litho 1926 linksonder.
In de steen getiteld en gesigneerd.
Beeldmaat 21 x 28 cm. Bladmaat 23 x 30 cm. Losbladig.
Germ de Jong is geboren te Sint-Jacobiparochie in 1886 en overleden te Overveen in 1967.
Heure de début | 27-1-2015 à 13:26 |
Heure de fin | 8-2-2015 à 13:26 |