Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1975 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 75.5 x 105.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 121/150 |
Kunstenaar : Gerti Bierenbroodspot (b.1940)
Materiaal : kleurenlitho (groot) het betreft hier nummer 121 van de 150 (nummer kan afwijken i.v.m. het in beit hebben van meerdere exemplaren). Titel :Labyrinth. Bladgrootte : 75,5x 105,5 cm
Gesigneerd : ja, handgesigneerd in potlood tevens atelier stempel "gerti 1975". De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 25-2-2020 à 21:16 |
Heure de fin | 31-8-2020 à 15:14 |