Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1980 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Style | Surréaliste |
Sujet | Nu |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Karakteristiek naakt van Geurt van Dijk. Aquatint ets op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1980), getiteld en genummerd (60/100). In goede conditie; wat minieme kreukjes en een verkleuring aan de rand van de linker marge. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 51cm x 40cm (etsbeeld)
Wat minieme kreukjes en een verkleuring aan de rand van de linker marge. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||
Heure de début | 2-11-2020 à 16:56 |
Heure de fin | 14-11-2020 à 19:58 |