Année | 1918 |
Support | Panneau |
Sujet | Marine |
Dimensions | 37 x 70 cm (h x l) |
incl. cadre | 48.5 x 76.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
C781-6
Kunstenaar: H.A. Jaarsma
Titel: Botters op de Zuiderzee
Techniek: olie op board
Afmeting lijst: 48,5 x 76,5
Afmeting board: 37 x 65
ro gesigneerd en gedateerd 1918
Staat lijst: lichte werking en slijtschade door de tijd
Staat schilderij: licht oppervlaktevervuiling en verkleurde vernis door de tijd
Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor meer informatie over de conditie kunt u contact met ons opnemen.
État | Raisonnable |
Staat lijst: lichte werking en slijtschade door de tijd. Staat schilderij: licht oppervlaktevervuiling en verkleurde vernis door de tijd. | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-3-2019 à 12:45 |
Heure de fin | 21-7-2019 à 17:08 |