H A JAARSMA
ZEEGEZICHT BIJ MAANLICHT MET GEZICHT OP VUURBOEI
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 50 X 70 CM
gesigneerd onder HA JAARSMA EN DD 1928
GEKADERD IN ZWARTE LAKLIJST IN DE MAAT 65 X 85 CM
GOEDE STAAT, een klein spelden gaatje in doek
LIJST IN GOEDE STAAT
Kleine meesters hebben grote toekomst
Heure de début | 17-5-2015 à 17:41 |
Heure de fin | 30-5-2015 à 20:41 |